Multipack Top line 8 x 0,5 l

Multipack Top line

Speciální dárkové balení prémiové série svrchně kvašených piv Top line.
2x PRIMÁTOR Weizenbier
2x PRIMÁTOR English Pale Ale
2x PRIMÁTOR Stout
2x PRIMÁTOR India Pale Ale
vratné láhve NRW 0,5 l

Multipack Top line 4 x 0,5 l

Multipack Top line

Speciální dárkové balení prémiové série svrchně kvašených piv Top line.
1x PRIMÁTOR Weizenbier
1x PRIMÁTOR English Pale Ale
1x PRIMÁTOR Stout
1x PRIMÁTOR India Pale Ale
vratné láhve NRW 0,5 l

7 Zlatých

balení piv PRIMÁTOR 7 zlatých

Vychutnejte si výběr piv, která byla v průběhu posledních několika let oceněna kovem nejcennějším. Takzvanou klasiku ale i pivní speciály jsme poskládali do dárkového balení s příznačným názvem SEDM ZLATÝCH. Ochutnejte PRIMÁTOR Světlý, PRIMÁTOR Ležák 11%, PRIMÁTOR Premium, PRIMÁTOR Premium Dark, PRIMÁTOR Polotmavý 13%, PRIMÁTOR Exkluziv 16% a PRIMÁTOR Weizenbier, vratné láhve NRW 0,5 l.

Gurmet set

Multipack Top line

Speciální dárková sada dvou svrchně kvašených piv Weizenbier a India Pale Ale, doplněná luxusní sklenicí na noze s originálním designem.
1x PRIMÁTOR Weizenbier
1x PRIMÁTOR India Pale Ale
1x sklenice Hamburg 0,3 l
vratné láhve NRW 0,5 l

Multipack Premium 8 x 0,5 l nebo varianta 10 x 0,5 l

balení piv PRIMÁTOR Multipack Premium

8x nebo 10x PRIMÁTOR Premium ve vratné láhvi NRW 0,5 l Klasický náchodský ležák s jiskrnou zlatavou barvou a kroužkující bílou pěnou je chloubou našeho sládka, který pro něj vybírá jen ty nejkvalitnější suroviny. .Světlý ležák Premium je šťávou života, a proto je vhodný jak pro okamžiky radosti, tak i strasti. Jednoduše pro chvíle, kdy si chcete opravdu vychutnat kvalitní prémiové pivo s vysokým řízem. Podávat ho doporučujeme ke špízům, salátům, steakům a vepřové pečeni.

Multipack PRIMÁTOR Polotmavý

balení piv PRIMÁTOR Polotmavý 13%

8x speciální pivo PRIMÁTOR 13% Polotmavý ve vratné láhvi NRW 0,5 l, který je oblíbený u pivních fajnšmekrů a ocení ho i mlsné jazýčky žen. Polotmavý středně prokvašený speciální ležák jantarové barvy, který s sebou přináší lehkou sladší karamelovou příchuť i vůni, osvěžující říz, střední plnost a jemnou hořkost. Typická je světle krémová dlouhotrvající hustá pěna. Hodí se ke každé sváteční příležitosti jako doprovod kořeněných jídel, drůbeže či grilovaných ryb.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.