Jubilejní 20. Den s PRIMÁTOREM

Den s PRIMÁTOREM - obecenstvo

V těchto dnech se náchodský pivovar v plném proudu připravuje na tradiční den otevřených dveří. Brány areálu se otevřou již příští sobotu 23. května 2015 v 11 hodin, kdy jubilejní 20. Den s PRIMÁTOREM začíná.

Návštěvníci se mohou těšit na pestrý hudební program, bohatou tombolu, pivní soutěže nebo si vyzkoušet karaoke.
Ze čtyřiceti šesti kohoutů poteče celkem 16 druhů piv, včetně novinky loňského podzimu svrchně kvašené pivo India Pale Ale. Na čepu nebude chybět ani naše malinovka a cola. Zájemci, kteří chtějí vědět, kde a jak se lahodný pivní mok vaří, mohou s průvodcem navštívit výrobní prostory, které budou otevřeny do 16 hodin.

Na pódiu jako první vystoupí se svou kytarou Jana Rychterová společně se svým dvorním houslistou Vladimírem Iljičem Pecháčkem. Hned po nich přijde na pódium zpěvák Petr Bende s kapelou a Cimbálovou muzikou Grajcar. Poté s hity Jelen, Magdaléna nebo Nebe nad Prahou přivítáme skupinu Jelen, která v letošním roce získala Cenu Anděl v kategorii Objev roku. Následovat bude skupina Neřež a neskutečně bláznivé uskupení muzikantů hrajících na ukulele Ukulele Troublemakers. Tečkou na závěr bude skupina Rolling Stones revival Band z Brna.

Srdečně Vás všichni na tuto akci zveme a těšíme se v sobotu 23. května na viděnou.

Den s PRIMÁTOREM leták 2015

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.