Den P … den plný piva - pravá pivní pohoda

Primátor - Den P - Den plný piva

Příznivci náchodského piva zaplnili třetí květnovou sobotu areál pivovaru PRIMÁTOR. Konal se zde tradiční den otevřených dveří, letos pod novým názvem Den P … den plný piva. A stál opravdu za to … Pivo za patnáct, vstup za padesát, speciální pivo Prubín, ochutnávka piva ve sklepě přímo z tanku a mnoho dalších novinek. Na pódiu se střídaly kapely různých hudebních žánrů, od folku, rocku až po metal. S velkými ovacemi předvedl své umění divákům náchodský rodák a světový rekordman v bench pressu Jirka Havrda, kdy při své exhibici zvedl neuvěřitelných 330 kg.

Návštěvníkům jsme chtěli dokázat, že jsme „Specialista na speciály“ a kromě klasických ležáků vaříme i výborná speciální piva. Připravili jsme tedy soutěž Ochutnej 6 piv a vyhraj, která dle zapojených účastníků dopadla na výbornou. Tři vylosovaní se nyní těší z výhry „pivo na rok zdarma“.

Všichni, kteří k nám v sobotu zavítali, měli jedinečnou možnost získat originální litrovou plechovku speciálního piva Prubín v limitovaném designu Den plný piva. Sládek pivovaru Petr Kaluža touto plechovkou celý den piva zahájil a pivo Prubín uvařené pouze pro tento den pokřtil.

Počasí nám vyšlo opravdu báječně, což se odrazilo ve tvářích všech příchozích … panovala zde pravá pivní pohoda.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.