PRIMÁTOR je tu pro Vás

Největší pivovar v Královéhradeckém kraji, náchodský PRIMÁTOR a.s. je zdravá a prosperující firma, která Vám má co nabídnout. Jedním z důkazů je podpora aktivit různých organizací, spolků nebo nadšených dobrovolníků, kteří mají chuť dělat něco pro ostatní.

Podporujeme dění v oblasti kultury - festivaly a slavnosti různých žánrů, koncerty, tak sportovní akce, kdy je žízeň opravdu veliká a vychlazená jedenáctka krásně osvěží a spláchne pot a dřinu, kterou sportovci do výkonu dali.

Zajišťujeme především zapůjčení technického vybavení od stánků a výčepů až po slunečníky a pivní sety.

V náchodském regionu se každoročně v srpnu konají dva velké festivaly, na kterých PRIMÁTOR nechybí. Jedním z nich je v Červeném Kostelci Mezinárodní folklorní festival, který patří mezi nejvýznamnější akce tohoto druhu nejen v České republice, ale i v celé Evropě. A poslední srpnový víkend se pravidelně malé Teplice nad Metují rozrostou a ožijí českými a zahraničními návštěvníky, kteří našli zalíbení v extrémních sportech na Mezinárodním horolezeckém filmovém festivalu. Velmi nás těší, že návštěvnost a zejména množství vypitého piva a malinovky na jednotlivých akcích každým rokem stoupá.

Další velkou akcí, nikoli tradiční, ale v letošním roce mimořádnou, kde se s Primátorem budete moci potkat, bude v sobotu 17. září 2016 Den s Integrovaným záchranným systémem, kterému bude patřit celé centrum Náchoda. Těšíme se na vás na Masarykově náměstí!

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.