Náchodské speciály sedmkrát na bedně

CEREVISIA SPECIALIS – PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2016 - PŘEDÁVÁNÍ

Pivovar PRIMÁTOR se svými speciálními pivy slaví úspěchy na nejedné degustační soutěži. Během listopadu zbohatla pivovarská sbírka ocenění celkem o sedm medailí, což je jasným důkazem, že náchodský sládek Petr Kaluža vaří svá piva, a nejen ta speciální, kvalitně a z vynikajících surovin.

První dvě stříbra získal pivovar od Sdružení přátel piv, které pořádá nejstarší novodobou soutěž na českém pivním trhu. Umístila se piva PRIMÁTOR® Exkluziv 16% v kategorii speciál a PRIMÁTOR® Weizenbier v kategorii pšeničné pivo.

Další čtyři stříbrné a jedno bronzové ocenění obdržela náchodská piva minulý týden v Pivovarském domě, kde se uskutečnilo slavnostní vyhodnocení 7. ročníku soutěže speciálních a neobvyklých piv CEREVISIA SPECIALIS – PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2016.

Nejvíce úspěchů zaznamenala piva z Náchoda v nejpočetněji obsazené kategorii neobvyklá piva, kdy se na 2. místo postavilo společně nefiltrované pšeničné pivo PRIMÁTOR® Weizenbier, svrchně kvašený tmavý ležák PRIMÁTOR® Stout a ochucené pivo CHIPPER Grep. Z trojlístku udělalo vzápětí čtyřlístek svým 3. místem v této kategorii pivo s intenzivní hořkostí PRIMÁTOR® India Pale Ale. Pátým oceněným a dalším stříbrem ověnčeným se pak stalo světlé speciální pivo PRIMÁTOR® Exkluziv 16%.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.