Montacké vlny … běžecký závod seriálu Primátor CUP

Montacké vlny

Náchodský pivovar PRIMÁTOR myslí na všechny, jak na milovníky pivního moku, tak na milovníky sportu, především pak běhu. Nově v letošním roce zastřešil a stal se hlavním partnerem 1. ročníku běžeckého seriálu Primátor CUP.

Propojili jsme nejstarší závody v náchodském regionu - kultovní běh Hronov-Náchod a Cenu Metuje, společně se štikami, které se prodraly velmi rychle do běžeckého kalendáře Běh Babiččiným údolím a Běh pro Hospic. K nim jsme přidali dva nové závody - Lázeňskou sedmičku a Montacké vlny.

Běžecký závod MONTACKÉ VLNY se koná v sobotu 30. září 2017 a organizuje ho přímo náchodský pivovar ve svém areálu. „Všem běžcům poskytneme veškeré zázemí a nejen jim nabídneme zajímavý doprovodný program. Závod se poběží v kopcovitém lesním terénu nad pivovarem v tzv. Montaci, z čehož vyplynul i samotný název našeho běhu“.

Hlavní závod MONTACKÉ VLNY v délce 9 km (2 okruhy) je zahrnutý do celkového bodovacího sys-tému seriálu Primátor CUP. Běžci a běžkyně, kteří si na dlouhou trať v terénu netroufají, mohou zkusit běh Kondiční vlny, který je v poloviční délce 4,5 km. Mládež si může poměřit síly v běhu na 1 500 m Montacké vlnky. Navíc je pro děti všech věkových kategorií připraven nesoutěžní atletický a výtvarný program.

„Rádi bychom na MONTACKÉ VLNY přilákali nejen samotné běžce a fanoušky, ale i širokou veřej-nost z Náchoda a okolí, příznivce našeho piva PRIMÁTOR a dobré zábavy. Hned po vyhlášení výsled-ků začne na pódiu koncert skupiny MIRAI známé především svým songem „Když nemůžeš, tak přidej“ a po nich vystoupí náchodská skupina Divokej Bill revival“, dodala organizátorka běhu Marké-ta Flousková.

Přihlásit se na MONTACKÉ VLNY a získat více informací k závodu můžete zde: www.primatorcup.cz/#montacke-vlny

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.