Nejlepší hasič žízně - polotmavý ležák

Pivo FLORIÁN pivovaru PRIMÁTOR

Náchodský pivovar přichází na začátku letošní sezóny na trh s novým sezónním pivem. K příležitosti oslav Svatého Floriána uvařil sládek pivovaru Miroslav Šmejda jedenáctistupňový polotmavý ležák s příhodným jménem FLORIÁN. Svatý Florián je považován za patrona profesí, které souvisejí s ohněm – především hasičů, ale také hutníků, kominíků, hrnčířů či pekařů. 

Polotmavý FLORIÁN 11% je spodně kvašené pivo vyrobené klasickou technologií ze tří druhů ječných sladů, pšeničného sladu a dvou druhů chmele s obsahem alkoholu 4,6% obj. Má světle jantarovou barvu s jemnou karamelovou příchutí, příjemným řízem, vůní a hustou krémovou pěnu. Plná chuť piva ponechává po napití na jazyku příjemný harmonický dojem s pozvolna se ztrácející karamelové chuti a jemné chmelové hořkosti s vyvolávajícím atakem na další hašení žízně. Polotmavého FLORIÁNA můžete ochutnat pouze čepovaného. V nabídce je v 30 l KEG sudech.

Pivo FLORIÁN je vařeno na počest všech odvážných hasičů, dobrovolných jednotek, ale i pro mnoho tzv. „hasičů žízně“, kteří chtějí oheň i žízeň řádně uhasit.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.