Náchodský pivovar připravil akční léto "I LOVE PRIMÁTOR“

Pozadí I LOVE PRIMÁTOR

Náchodský pivovar připravil pro všechny příznivce piva PRIMÁTOR a pro mnoho dalších, kteří se rádi baví, akční léto s líbivým názvem „I LOVE PRIMÁTOR“. Pointa celé letní akce je velmi jednoduchá – nalepit si samolepku „I LOVE PRIMÁTOR“ na jakékoliv viditelné místo na svém autě a být ve správném čase na správném místě. Pokud Vás s nalepenou samolepkou potká pivní patrola s označením I LOVE PRIMÁTOR získáte prima dárky. Těšit se můžete například na tričko nebo kšiltovku s logem I love Primátor, reklamní předměty a chybět nebude samozřejmě ani pivo. Pivní patrola bude jezdit každý den od pondělí 24. června do 26. srpna po regionu celých východních Čech.

Samolepku „I LOVE PRIMÁTOR“ vyrobenou ve dvou velikostech pro osobní a nákladní auta můžete získat ZDARMA přímo od pivní patroly, obchodních zástupců pivovaru PRIMÁTOR a.s., v restauracích, kde se pivo PRIMÁTOR točí, v prodejnách, kde se pivo PRIMÁTOR prodává nebo na akcích, kterých se účastníme.

Pro více informací sledujte naše webové stránky www.iloveprimator.cz, facebook a hlavně poslouchejte rádio Impuls, Evropa 2 a Frekvenci 1.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.