Náchodské ochucené pivo CHIPPER s novou příchutí

Pivo CHIPPER pivovaru PRIMÁTOR

Náchodský pivovar přichází na trh s novým ochuceným pivem CHIPPER s příchutí šťavnaté hrušky a zázvoru. Základem nápoje s nižším obsahem alkoholu je svrchně kvašené pšeničné pivo smíchané s ovocnou limonádou na bázi hrušky a zázvoru s převládajícím podílem čerstvé hrušky.

Harmonická kombinace vybraného ovoce společně se světlým kvasnicovým pivem vytváří ideální osvěžující nápoj, který oceníte v horkých dnech, při zábavě s přáteli nebo při sportovních aktivitách. Nápoj je určen nejen milovníkům piva vyhledávajících nové chuti, ale i ženám, mladým lidem a všem aktivním konzumentům, kteří hledají osvěžení, chtějí nabrat energii, ale zároveň zůstat fit a dobře naladěni. Ostatně již samotný název CHIPPER v překladu znamená živý, čilý, čiperný.
CHIPPER hruška a zázvor je druhým ochuceným pivem, který se v Náchodě vaří. Značka ochucených piv CHIPPER byla zavedena na trh vloni na jaře a první příchutí byl červený grep.

Pivovar PRIMÁTOR a.s. jako jeden z největších českých výrobců pšeničného piva vsadil na spojení ovocné složky s aromatickým pšeničným pivem a výslednou lahodnou chuť nápojů stojí za to ochutnat.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.