Vítězství náchodských pivních speciálů

Pozadí s pivy pivovaru Náchod Polotmavý 13 a Stout

Pivovar PRIMÁTOR a.s. zabodoval na čtvrtém ročníku soutěže speciálních a neobvyklých piv s novým názvem CEREVISIA SPECIALIS – PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2013. Výsledky jednokolové soutěže byly vyhlášeny v rámci výstavy Země živitelka 2013, která se tradičně koná v Českých Budějovicích.

Zlatou medailí byly oceněny hned dvě speciální piva z produkce náchodského pivovaru. V nejpočetněji obsazené kategorii neobvyklých piv získal 1. místo PRIMÁTOR® Stout. Svrchně prokvašený tmavý ležák vyrobený ze čtyř druhů sladů, praženého ječmene, nesladovaného ovsa a originálních britských sladů.

V kategorii polotmavé a tmavé speciály se nejvyššího ocenění dočkal PRIMÁTOR® Polotmavý 13%. Tento lahodný polotmavý speciál je jedním z nejvíce oceňovaných náchodských piv.

Obě vítězná piva, ale nejen ta můžete přijít ochutnat již v sobotu 14. září, kdy pořádáme tradiční Den s Primátorem. Akce se koná v areálu pivovaru od 11 hodin a na pódiu mimo jiných uslyšíte například skupiny UDG, písničkáře Jiřího Schmitzera nebo velice oblíbenou kapelu Charlie Straight.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.