SOUTĚŽ „Na festival s Primátorem“ aneb vstupenka do ráje pivařů

plakát festivalu MetalGate Czech Death Fest

Na šestý ročník festivalu MetalGate Czech Death Fest připravili pořadatelé pro všechny fanoušky metalu a dobrého piva ve spolupráci s náchodským pivovarem Primátor soutěž. Velmi jednoduchou. Chodíte na vybrané koncerty. Za navštívený koncert dostáváte razítko do soutěžní průkazky. Co razítko, to pivo na MG CDF 2014 zdarma.

Soutěž začíná koncem listopadu 2013 a končí v květnu 2014. Vyvrcholením soutěže je pak samotný festival Metalgate Czech Death Fest v Červeném Kostelci, kam si soutěžící v době od 12. do 14. června přijedou vypít svojí výhru (též tam bude k poslechu a tanci pěkná metalová hudba, že).

Seznam dvaceti čtyř koncertů, kde je možné získat razítko do průkazky, je uveden na webových stránkách a facebooku festivalu nebo na webových stránkách a facebooku MetalGate. 

Seznam není, vzhledem k dlouhému časovému horizontu soutěže, ještě úplný. Budou do něj doplněny ještě tři další akce, soutěžícím se proto vyplatí sledovat výše uvedené stránky.

O soutěži podrobněji: soutěžící si zakoupí průkazku (cena: 10Kč, neb, co je zdarma, toho si člověk neváží) – buď na MetalGate e-shopu nebo na koncertech na místě. Do průkazky pak účastníci soutěže sbírají razítka za navštívené koncerty. Vždy u vstupu na akci, tedy v místě, kde se prodávají vstupenky, nebo u stánku s merchandise bude „razítkovací“ místo, označené společně logem festivalu a logem pivovaru. Zde soutěžící požádá přítomnou obsluhu o razítko do průkazky. Průkazky budou nepřenosné, číslované a pojištěné proti švindlům. 

Více informací o soutěži na: www.czechdeathfest.cz, www.metalgate.cz

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.