Při akčním létě I LOVE PRIMÁTOR bylo odměněno několik desítek šťastlivců

Výherce soutěže I LOVE PRIMÁTOR

Dvouměsíční akční léto „I LOVE PRIMÁTOR“ skončilo stejně rychle, jako teplotně celé léto. Od posledního červnového pondělí do předposlední srpnové neděle, kdy po regionu celých východních Čech jezdila pivní patrola a pátrala po autech, které jsou vyzdobeny naší samolepkou I LOVE PRIMÁTOR, předala téměř 150 prima dárků. Začátek akčního léta byl spíše o rozdávání a lepení, i když mnoho našich příznivců jezdilo se samolepkou již od loňského léta, a tak odměněných bylo od samého začátku každý den hned několik.

Šťastlivci se tak mohli radovat z krásného trička a kšiltovky s logem I LOVE PRIMÁTOR, z reklamních předmětů PRIMÁTOR nebo z dárkového balení piv, kdy na výběr byla klasická dvanáctka, ochucené pivo CHIPPER Grep či výběr nejlepších piv 7 Zlatých.

Samolepek I LOVE PRIMÁTOR se za celé dva měsíce rozdalo mnohonásobně více než dárků. Velice nás těší, že vidíme samolepky na Vašich autech, motorkách, kolech i jiných dopravních prostředcích a uvidíme za rok, zda se kola pivní patroly roztočí opět.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.