Speciály z Náchoda stále bodují

Cerevisa Specialis - PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2014 - sládek pivovaru PRIMÁTOR

Pivovar PRIMÁTOR a.s. sbírá cenné kovy jako houby po dešti. Z pátého ročníku soutěže neobvyklých piv vyrobených pivovary v České republice CEREVISIA SPECIALIS – PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2014 přivezl hned tři medaile.

V nejpočetněji obsazené kategorii neobvyklých piv byla oceněna dvě náchodská piva. Druhé místo získal svrchně kvašený tmavý ležák PRIMÁTOR® Stout a vítězným pivem se stal polotmavý ležák anglického typu PRIMÁTOR® English Pale Ale. Třetím oceněným pivem je PRIMÁTOR® Exkluziv 16%, který zabodoval v kategorii světlá speciální piva.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění se konalo na zahajovacím večeru gastronomického festivalu Znojemský hrozen 2014 ve Znojmě, kterého se osobně zúčastnil a ceny převzal náchodský sládek Miroslav Šmejda.

Náchodská piva jsou na degustačních soutěžích úspěšná nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Na festivalu Stockholm Beer and Whisky Festival ve Švédsku, který se koná na přelomu září a října, dva týdny po sobě od čtvrtka do soboty, si bronzovou medaili odvezlo naše světlé pšeničné kvasnicové pivo PRIMÁTOR® Weizenbier. Během těchto dvou prodloužených víkendů navštívilo festival okolo 40 tisíc návštěvníků.

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.