Josef Hlavatý

ředitel pivovaru PRIMÁTOR - Josef Hlavatý

ŘEDITEL - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po studiu na vysoké škole chemicko-technologické v Pardubicích začínal jako asistent ve VÚFB Praha, dva roky působil VČ KOLI Nové Město n. M. a následně vedl výrobu v Lihovaru Pardubice. V roce 1990 nastoupil do KORD Hradec Králové, k.s., kde byl výkonným ředitelem. Od roku 1993 působí v Pivovaru Náchod, a.s., zprvu ve funkci výrobně-technického ředitele a od roku 1998 je ředitelem a členem představenstva.

"Pivo jsem měl rád odmalička. Pamatuji si, že už jako malý kluk když jsem dědovi, který bydlel naproti pivovaru, chodil se džbánem do hospody Port Artur pro pivo k obědu, tak jsem jej s chutí ucucával".

Martin Ardelt

obchodní ředitel pivovaru PRIMÁTOR - Martin Ardelt

OBCHODNÍ ŘEDITEL – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na pardubickém gymnáziu maturoval v roce 1989 a téměř okamžitě začal pracovat v obchodě. Převážnou část svého pracovního života strávil v PEPSICO CZ s.r.o., kde během 17 let vystřídal více manažerských pozic. Následně pracoval necelé 2 roky jako obchodní ředitel společnosti SOARE SEKT a.s. a od září 2016 zastává pozici obchodního ředitele PRIMÁTOR a.s.

„Pivovar PRIMÁTOR jsem si zamiloval prakticky okamžitě, a to nejen pro výjimečnou chuť a příběh našich piv.
Léta jsem pil vodu, potom chvíli kázal víno, až nyní jsem však konečně tam, kde mě můj táta chtěl vidět celý život.“

David Kašpar

finanční ředitel pivovaru PRIMÁTOR - David Kašpar

FINANČNÍ ŘEDITEL - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V roce 1999 zakončil bakalářské a inženýrské studium na Fakultě managementu a ekonomiky ve Zlíně. Během studií pracoval jako člen PR týmu AIESEC LC Zlín, kde po roce postoupil na místo vedoucího Public Relations. Vyzkoušel si práci marketingové poradce v LeaderMark a po absolvování VŠ působil dva roky jako finanční poradce UNIREGEN, s.r.o. Od roku 2000 byl ekonomem v Broumovské nemocnice. Od březnu 2002 jako finanční ředitel zajišťuje bezproblémový chod finančního oddělení v pivovaru PRIMÁTOR a.s.

„Je mi ctí pracovat v tradičním českém oboru a k tomu ve firmě s více jak  140-ti letou tradicí a spolupracovat
s lidmi, kteří v pivovaru začínali svou profesní dráhu a jsou špičkou ve svém oboru v celostátním měřítku“.

Petr Kaluža

sládek pivovaru PRIMÁTOR - Petr Kaluža

SLÁDEK - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vystudoval VŠCHT v Praze na Ústavu kvasné chemie a bioinženýrství obor Pivovarství, sladařství. Po studiu se stal sládkem poličského pivovaru, kde působil do roku 2015. Od října téhož roku své působiště mění a přijímá pozici sládka náchodského pivovaru PRIMÁTOR a.s.

„Jsem zastáncem tradičního pojetí vaření piva s důrazem na řemeslo a fortel. Za své životní štěstí považuji, že můj život je spojený s něčím tak krásným, jako je výroba piva. Nápoje, který proslavil naši zemi po celém světě. A že na oplátku mohu nabídnout paletu světových chutí - tedy speciálů vařených zde v pivovaru Primátor - českým pivařům“.

Pavel Kořínek

obchodní sládek pivovaru PRIMÁTOR - Pavel Kořínek

OBCHODNÍ SLÁDEK - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Absolvoval SPŠT a v roce 1972 nastoupil do Pivovaru Náchod, kde postupně prošel všechna výrobní oddělení až do funkce mistra výroby. Od roku 1975 zastával funkci vedoucího výroby, tedy sládka. Od roku 2008 zastává pozici obchodního sládka Pivovaru Náchod a.s. Aktivně se spolupodílel na zavedení výroby speciálů, např. 16% Exluziv, dvou nejsilnějších piv v České republice 21% Rytířské a 24% Double, pšeničného piva Weizenbier a dalších.

„Moje čtyřicetiletá praxe mi potvrdila, že umění uvařit dobré pivo je asi jeden z nejznámějších fenoménů české kulturnosti ve světě. Dnešní produkce 15 druhů piva Primátor, která zahrnuje nejen typická česká piva, ale svrchní piva a speciály mne naplňuje hrdostí, že jsem se podílel při realizaci úspěšné pivovarské značky PRIMÁTOR“.

Libor Zetek

mechanik pivovaru PRIMÁTOR - Libor Zetek

MECHANIK - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na SPŠS v Novém Městě nad Metují maturoval v roce 1982, ale již v roce 1977 začíná v Pivovaru Náchod pracovat jako údržbář. Od roku 1993 byl mistrem údržby a po šesti letech postoupil do funkce mechanik - energetik.

„Nejkrásnější hudba (hned po Led Zeppelin) je cinkot lahví ve stáčírně během bezporuchového provozu. Nejkrásnější vůně je při vaření mladiny na varně. Nejkrásnější pohled je na kvasnou pěnu na kádích ve spilce. Už jen kvůli těmto zážitkům  je radost v pivovaru pracovat“.

Romana Jansová

exportní manažer pivovaru PRIMÁTOR - Romana Jansová

EXPORTNÍ MANAŽER - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V roce 1998 nastoupila do pivovaru na obchodní oddělení. V roce 2006 vzniklo v pivovaře samostatné exportní oddělení, které vede. Při Export Academy Dublin se zúčastnila dvouletého e-learningového kurzu Internation Trade specialist. V roce 2014 zakončila bakalářské studium na MUP Praha obor Mezinárodní vztahy a Evropská studia a v únoru 2017 zakončila inženýrské studium na katedře Mezinárodního obchodu obor Regionální studia a mezinárodní obchod.

„Pohybovat se ve sférách zahraničního obchodu je jako plout po moři, někdy je slunečno, jindy nevlídno, někdy větrno a jindy je zase klid před bouří. A přesně tak je to s našimi odběrateli a novými trhy. Osobně si přeji, aby naše plachty byly vždy napnuté a foukal nám ten správný vítr.“

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.