ELEVEN SPORTS

logo ELEVEN SPORTS

Eleven-Rubena test team je sportovní team, jehož hlavním cílem je reprezentace teamu, testování a propagace výrobků pro cyklistiku, běh, běžecké lyžování a další disciplíny. Od počátku je team významně spojen a podporován společností ELEVEN. Od roku 2013 se stala druhým významným a zároveň titulárním partnerem společnost Rubena. Produkty jsou testovány profesionálními i amatérskými sportovci v průběhu přípravy a závodní sezóny. Sportovní oblečení s designem PRIMÁTOR můžete shlédnout zde.

www.eleventestteam.cz

FK Náchod

logo FK Náchod

Fotbalový klub byl založen v březnu 1901 a pod názvem SK Náchod byl do druhé světové války pravidelným účastníkem nejvyšší Československé ligy. V prvorepublikové lize se pravidelně utkával se slavnými českými kluby, jako je Sparta Praha či Slavia Praha. Od roku 1948 se klub účastnil domácích fotbalových soutěží pod různými názvy. V roce 1981 TJ Náchod postoupil do druhé ligy a od roku 1983 byl účastníkem ČFL – třetí nejvyšší soutěž ČR. Od sezóny 2009/2010 je FK Náchod účastníkem Divize „C“. Fotbalový klub vychoval mnoho významných osobností, kteří nyní působí v 1. lize nebo v klubech v zahraničí.

www.fknachod.cz

Florbal Náchod

logo Florbal Náchod

Florbal Primátor Náchod (dříve FTS Florbal Náchod) byl založen v květnu 2001. Od roku 2005 se náchodský florbal zaměřil na práci s mládeží. Aktuálně jsme největší a nejúspěšnější florbalový oddíl v Královéhradeckém kraji. Naše základna čítá cca 160 aktivních florbalistů. Mezi největší úspěchy patří: Mistrovství ČR mladších žáků 2011 - 3. místo, 2010 - 4. místo a sezóny 2006/2007, 2007/2008 a 2011/2012, kdy muži hráli 1. florbalovou ligu.

www.florbalnachod.cz

HC Náchod

logo HC Náchod

Náchodský lední hokej v roce 2013 prošel významnými změnami a zaznamenal mnoho velkých sportovních úspěchů. V klubu je celoročně zajištěna sportovní činnost pro 7 hokejových týmů dětí a mládeže, v nichž sportuje asi 100 dětí. Tyto hokejové týmy se účastní krajské ligy ledního hokeje. 
HC Náchod v r. 2013 organizoval na našem zimním stadionu několik žákovských turnajů, ve kterých 2x zvítězil. Naše týmy žáků v prosinci 2013 postoupily do nadstavby nejlepších týmů soutěže žáků ČR.  HC Náchod  také organizuje školu bruslení pro veřejnost, které se v r. 2013 zúčastnilo více jak 80 dětí.    
Mužstvo mužů HC Náchod je pro letošní rok účastníkem Krajské ligy mužů, které se účastní 8 kvalitních týmů Královéhradeckého kraje. Již tradičně jsme absolvovali pátý ročník předsezónního hokejového turnaje METUJE CUP. V tomto turnaji jsme sehráli pět utkání, v nichž jsme 4x zvítězili a stali se vítězi celého turnaje. Konec roku 2013 jsme oslavili na prvním místě Krajské ligy. Těmito úspěchy se podařilo probudit zájem náchodských fanoušků a přivést je na náš zimní stadion.

Pro existenci oddílu je velice důležitá materiální i finanční podpora Města Náchod, které má ve vlastnictví zimní stadion v Tichém dole, kde je naše domovská základna. Velké poděkování patří našim partnerů a sponzorům. Mezi naše hlavní partnery na podporu regionálního sportu patří Pivovar Náchod.

www.hcnachod.cz

 

HEEBIE JEEBIES

logo kapely HEEBIE JEEBIES

Heebie Jeebies je už dvacet let stálice naší klubové a festivalové scény. Těžko zařaditelný originální styl chlapci sami nazývají: podkrkonošský folklórně – elektro – ska – punk’n’rollový cirkus.  Mají za sebou 6 vydaných alb, přes tisíc odehraných koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku, videoklipy, singly, divoké party a před sebou zářivou budoucnost.

www.heebiejeebies.cz

SK Náchod, oddíl volejbalu

logo SK Náchod, oddíl volejbalu

Historie klubu se počítá od roku 1950, kdy klub vznikl jako JISKRA RUBENA Náchod. 
Oddíl volejbalu se stal výhradně dívčí, resp. ženskou záležitostí. V oddíle je 180 členů, registrovaných cca 70 aktivních hráček, o které se stará 9 trenérek. Hráčky jsou zařazeny do družstev přípravky, mini žákyň (KP MINI), mladších žákyň (KP mladších žákyň), starších žákyň (KP starších žákyň), kadetek (1. Liga kadetek), juniorek (KP juniorek), žen B (KP 2. Třídy žen) a žen A (KP 1. Třídy žen).
Kromě tréninků a mistrovských utkání se hráčky pravidelně účastní turnajů, letních soustředění a dalších společných sportovních a kulturních akcí.
Tradicí se postupně začíná stávat letní dívčí turnaj O pohár starosty města Náchoda, který oddíl pořádá pravidelně poslední víkend o prázdninách.

www.volejbalnachod.cz

SK Nové Město nad Metují

logo SK Nové Město nad Metují

Sportovní klub Nové Město nad Metují realizuje sportovní činnost zejména na stadionu generála Klapálka v Novém Městě nad Metují. Zaměřuje se zejména na atletiku, volejbal, rekreační sporty a sporty tělesně postižených sportovců (lukostřelba, atletika a curling).
Atletický oddíl zastřešuje všechny věkové kategorie od předškolních dětí až po dospělé. V současné době soutěží atleti SK v prvoligové soutěži mužů a žen ale také  krajském přeboru juniorů a přípravek. V rámci činnosti oddílu rekreačních sportů se mohou členové vyžít při kondiční kulturistice, pilates, aerobiku atp. Volejbalová družstva žen již tradičně startují na všech stupních okresních a krajských soutěží.
Tělesně postižení lukostřelci, curleři a atleti startují každoročně v závodech českého poháru ale také na ME, MS a POH.
SK je aktivním organizátorem desítek sportovních akcí pro děti i dospěle ve svém areálu, který patří mezi nejpůvabnější v našem kraji.
Nejvýznamnější sportovní akcí posledních let je mezinárodní atletický mítink VELKÁ CENA - zařazený do seriálu Česká spořitelna-extraliga. Do podvědomí světové lukostřelby je SK zapsán jako pořadatel Světového zvacího turnaje a MS v lukostřelbě.

www.sportklub.cz

Sportovní kuželkářský klub Náchod

logo Sportovní kuželkářský klub Náchod

V současnosti nejúspěšnější kuželkářský klub v ČR s největší mládežnickou základnou: 9x mistři ČR v kategorii mužů, 4x vítězi Českého poháru a 5. místo na Světovém poháru. Náchodský klub je pravidelným pořadatelem mezistátních utkání, vrcholných mezinárodních turnajů, Mistrovství ČR jednotlivců, ale především nejstaršího a největšího turnaje neregistrovaných  "O pohár ředitele pivovaru PRIMÁTOR a.s. Náchod" - účast cca 90 družstev a 500 hráčů a hráček. V současné době působí v klubu 5 reprezentantů ČR.

www.kuzelky.nachod.net

TJ Náchod, oddíl házené

logo TJ Náchod, oddíl házené

Házenkářský oddíl TJ Náchod, pod názvem HC TJ Náchod, je klubem s více jak 50-letou tradicí. V současné době má zastoupení ve všech soutěžích řízených Českým svazem házené. Konkrétně se jedná o družstvo mužů, dlouholetého účastníka I. ligy (druhé nejvyšší soutěže ČR), družstvo staršího dorostu, účastníka I. ligy a celek mladšího dorostu, účastníka II. ligy skupiny Čechy. Mládežnická družstva jsou pravidelnými účastníky soutěží řízených Libereckým krajským svazem házené.

www.hazena-nachod.cz

TORTHARRY

logo kapely TORTHARRY

Tortharry je jedna z předních českých death metalových kapel, která působí na scéně již 23 let. Za tuto dobu natočili 3 demosnímky, 8 CD, 5 videoklipů, odehráli na 700 koncertů v ČR, Evropě a Jižní Americe a jsou spolupořadatelem festivalu Metalgate Czech Death Fest www.czechdeathfest.cz , který v roce 2012 získal 3. místo v anketě Břitva http://cenybritva.cz/vysledky/2012-2, kde bylo hodnoceno více jak 100 hudebních festivalů a koncertů v ČR. Generálním partnerem tohoto festivalu je již od svého založení v roce 2009 pivovar PRIMÁTOR.

www.tortharry.com

UKULELE TROUBLEMAKERS

logo kapely UKULELE TROUBLEMAKERS

Temperamentní skupina chlapíků UKULELE TROUBLEMAKERS je naprostou raritou nejen u nás, ale i ve světě. Na rozdíl od jiných ukulelových formací, které využívají jeho charakteristického zvuku a přizpůsobují mu repertoár, UKULELE TROUBLEMAKERS se naopak snaží dokázat, že na ukulele je možné zahrát prakticky všechno a z tohoto malého nástroje je možné dostat neuvěřitelné zvuky. Na rozdíl od nudných přizdisráčských skupin dávají všichni členové do každého vystoupení neuvěřitelnou energii a málokdo by uvěřil, že lze hrát světové hity na ukulele s takovým drivem. V repertoáru jsou například hity od AC/DC, The Clash, Lenny Kravitze, Michaela Jacksona, Guns´n´roses, Nirvany, Beyonce, Beatles a dalších.

www.ukulele-troublemakers.cz

Je Vám více než 18 let?
Osobám mladším 18-ti let bude zobrazena stránka s omezeným obsahem. Děkujeme za pochopení.
Pivovar PRIMÁTOR a.s.